top of page
  • Martin Kadubec

Členský příspěvek

Aktualizováno: 20. 6. 2022

Jsme sportovní oddíl, ve kterém se platí členství na pololetí. Podáním přihlášky a zaplacením členského příspěvku se přihlašovaná osoba stává sportovním členem a může pak navštěvovat tréninky dle přihlášky (ve vybrané lokalitě). Výše členského příspěvku se odvíjí od počtu tréninkových setkání týdně.


Tréninková sezóna se odvíjí od harmonogramu školního roku a od dohovorů s řediteli škol a pronajímatel prostor, tak abychom nenarušovali hladký rozjezd školního roku nebo akce okolo prázdnin. Obecně tedy tréninková sezóna trvá od 2. pol září do 2. týdne v červnu.


Ovšem garantujeme, že v pololetí v každé lokalitě proběhne alespoň 16 aktivních týdnů – tzn. týdnů, ve kterých probíhají tréninky. Obvykle je to více, ale chceme tímto rodiče ujistit, že (např. v Covidu nebo podobných omezeních) se k tomu postavíme čelem a popř. peníze vrátíme.

Členský příspěvek se snižuje:

O přesné výši rozhodne předseda spolku v každém individuálním případě.


Co když budeme chybět?

Nemáme kapacitu řešit nemoci, školy v přírodě, návštěvy babičky a podobné důvody, které jednou za čas potkají každého – a upravovat dle toho výši členského příspěvku. Toto je systém permanentek, který my nemáme.

ALE! Jelikož jsme velký oddíl, tak rádi dětem umožníme kdykoliv si svoji absenci nahradit.


Poznámka: Náhradní hodinu si můžete najít v sekci Kde cvičíme? nebo po rozkliknutí trenéra v sekci Náš tým. Prosíme, dejte dopředu trenérovi hodiny vědět, že přijdete (buď e-mailem nebo SMS). Počítejte s tím, že trenér má právo veta a může vám to z různých důvodů zamítnout (hodina je přeplněná, je v plánu nějaká speciální aktivita atd.).


Pokud hodinu zrušíme my pro nemoc trenéra, prázdniny, zavření haly apod., tak se to do garantovaných 16 lekcí nepočítá a budeme se snažit prodloužit tréninkovou sezónu tak, abychom dodrželi garantovaných 16 lekcí.


Dále vycházíme vstříc rodičům, pokud dítě dlouhodobě onemocní, má úraz, odstěhujete se, apod., a absence je měsíc a více v kuse, vracíme poměrnou část členského příspěvku. Není to nárokové, je to náš vstřícný krok.

bottom of page