TRENÉŘI JUDA

Mgr. Martin Kadubec

zakladatel a vedoucí oddílu

Tel: 736 211 743

Trenér juda 2. třídy

Zkušební komisař 3. třídy

1.dan - judo

trenér boxu 3. třídy

trenér fitness a kulturistiky 2. třídy

instruktor lezení

Školy

  • Chýně

  • ZŠ Vysoký Újezd

  • Drahelčice - pondělí/čtvrtek

  • ZŠ Curie

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Radek Pilař

Tel: 720 100 090

Trenér juda 3. třídy

Zkušební komisař 3. třídy

1.dan - judo

Školy

  • 4.ZŠ Kladno

  • Unhošť - hala/sokolovna

  • ZŠ Úhonice

  • ZŠ Rudná

  • Nižbor

  • Drahelčice - úterý

  • ZŠ Svárov

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Ing. Otakar Jícha

hlavní zdravotník

Tel: 737 170 503

Školy

  • Chýně

  • Unhošť - hala

  • Nučice

  • Velká Dobrá

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Trenér juda 3. třídy

1. kyu - judo

Dan Malý

Tel: 723 061 887

Trenér juda - cvičitel 

2. kyu - judo

Školy

  • Chýňava

  • ZŠ Rudná

  • Chýně

  • 4. ZŠ Kladno

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

ondra.jpg

Ondřej Poláček

Školy

  • Chýně

  • Unhošť - hala

  • ZŠ Curiových

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Trenér juda - cvičitel 

Trenér box - cvičitel

3. kyu - judo

Ing. David Šturm

Tel: 608 342 936

Školy

  • Benátky nad Jizerou

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Trenér juda - cvičitel 

1. kyu - judo

karel.jpg

Karel Kopeček

Trenér juda - cvičitel 

2. dan - judo

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Miroslav Hrdý

Tel: 602 346 903

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Trenér juda - cvičitel

1. kyu - Judo

Bc. David Frost

Tel: 604 230 787

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Trenér juda 2. třídy

Zkušební komisař 3. třídy

Rozhodčí 2.třídy

1. dan - judo

Vít Pomahač

Trenér juda - cvičitel 

1. kyu - judo

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Školy

  • Chýně

  • ZŠ Rudná 5. května

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Mgr. et Mgr. Vladimíra Parýzková

Tel: 735 718 577

Trenér juda - cvičitel 

  • fyzioterapie a speciální pedagogika (FTVS UK)

  • specializační kurzy rehabilitace a masáží

  • specializační kurzy fitness: aerobik, bodystyling, pilates, dětská jóga, spininng

  • školitel FISAF (český svaz aerobiku a fitness)

Karol Flimel

Trenér juda 2. třídy

Zkušební komisař 

rozhodčí 

2. dan - judo

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

Bc. Milan Robovský

Tel: 604 106 946

vedoucí oddílu SKP Most

Akce

  • Víkendy na tatami

  • Soustředění

  • Závody - rozhočí

Trenér juda 2. třídy

Zkušební komisař 2. třídy

Rozhodčí

3. dan - judo