Chrášťany

Plzeňská 250, 252 19 Chrášťany

Sportovní centrum Chrášťany
Sportovní centrum Chrášťany

press to zoom
Vnitřní prostory haly v Chrášťanech
Vnitřní prostory haly v Chrášťanech

press to zoom
Sportovní centrum Chrášťany
Sportovní centrum Chrášťany

press to zoom
1/2
 

Kdy a co cvičíme?

Radek Pilař

Judo

2 000 Kč/pololetí

Den
Čas
Věk
Popis
Gabriela Langerová

Minijudo (pohybovky)

2 000 Kč/pololetí

Den
Čas
Věk
Popis
středa
16:00–16:50
3–6
Petr Poruba

Atletika a fitness

2 000 Kč/pololetí

Den
Čas
Věk
Popis

Často kladené otázky

S čím mám počítat v souvislosti s COVID-19?

Je možné, že nás ještě čekají nějaká další opatření. Tak nebo onak Vy se můžete spolehnout, že se k Vám vždy zachováme férově. Finance za zkrácené pololetí jsme Vám vraceli a v případě dalších omezení opět vracet budeme.


Garantujeme Vám, že za pololetí proběhne 16 lekcí – většinou ale proběhne 18–20 lekcí. Hodně totiž záleží na tom, jak vyjdou prázdniny, státní svátky a ředitelská volna. Pokud někde proběhne méně než 16 lekcí, tak máte nárok na kompenzaci. Automaticky Vás v tomto případě kontaktujeme.


Co si mám vzít na první hodinu?

Judo a pohybovky: Postačí pouze tričko, tepláky (nebo kimono, pokud ho již máte) a pití. Cvičíme na boso, takže tenisky nejsou potřeba. Nicméně ve větších a studenějších tělocvičnách se hodí i přezuvky pro přechod mezi šatnou, tělocvičnou a toaletou.


Atletika: Zabalte si tričko, tepláky nebo kraťasy, tenisky do haly a pití.


Jsou povoleny návštěvy na hodinách?

Návštěvy nejsou vhodné, ale má to své výjimky…


Proč? Na tréninku se musí všechny děti cítit příjemně a bezpečně. Trénink musí být místo, kde se děti nebojí dělat chyby a učit se z nich, kde na ně není vyvíjen jiný než nezbytný tlak a stres. Mezi dětmi se o to starají trenéři – umravňují kolektiv, vytvářejí přející a podpůdnou atmosféru mezi dětmi. A sami si velmi hlídají, jakým způsobem chválí nebo opravují děti. Přítomnost kohokoli dalšího na hodině to může narušit a trenér to pak už nemá ve své moci. Často zažíváme, že se děti v přítomnosti rodičů začnou předvádět. Nebo se naopak v přítomnosti někoho cizího začnou bát zkoušet to, co jim nejde.


Kdy je přítomnost rodiče vyloženě vhodná? Máte-li plaché či bázlivé dítě, pak mu Vaše přítomnost na prvních hodinách dodá sebejistotu a klid.


Výjimky? Vaše podpora a zájem jsou pro děti nesmírně důležité. Proto nám ve větších tělocvičnách nevadí, pokud se párkrát za rok přijdete podívat… naopak. Prosíme ale o nenápadnost. Přijít o chvilku později, sednou si stranou např. na ochoz a nedávat o sobě moc vědět.


Musím mít na judo kimono?

Ano, kimono jsou „montérky“ pro zápasení. Jde o pevné a bezpečné oblečení. Mnoho technik juda nelze bez kimona provést bezpečně, protože bez kimona nemá soupeř pevný úchop a nemůže kontrolovat pád soupeře.


V začátečnických kurzech se seznamujeme s judem na technikách na zemi, kde se bez kimona obejdeme. Po Vánocích je už kimono absolutní nutností. Kimono tedy může být hezkým vánočním dárkem.


Kde a jaké kimono si mám koupit?

Ideální je bílé kimono určené pro judo. Nekupujte kimona na aikido, karate či kimona z Decathlonu – nebývají dostatečně pevná a trhají se. Doporučujeme např. kimona Daedo. U firmy Hayashi jsme pro Vás na ně vyjednali 15 % slevu. Jako slevový kód vyplňte 'J4F20'.


Můžeme si nahradit zameškané hodiny?

Ano.


V případě nemoci nebo i např. ředitelského volna na Vaší škole je možné si nahradit hodinu na jiném místě. Vhodné místo si můžete vyhledat např. v přihláškách. Dejte pozor, abyste si vybrali hodinu na stejné úrovni, jakou navštěvujete. Určitě by nebylo vhodné, aby si začátečník nahrazoval hodinu u pokročilých a naopak. Moc prosíme, jen to oznamte e-mailem nebo SMSkou trenérovi hodiny. Počítejte s tím, že trenér má právo veta a může Vám to z různých důvodů zamítnout (hodina je přeplněná, je v plánu nějaká speciální aktivita atd.).


Lze uplatnit benefit od zaměstnavatele nebo příspěvek pojišťovny?

Ano, fakturu pro zaměstnavatele je možné vystavit, ale upozorňujeme, že se jedná o platbu členského příspěvku a takto to bude i na dokladu uvedeno.


Pokud budete chtít čerpat příspěvek u zdravotní pojišťovny (programy  prevence) a budete k tomu potřebovat daňový doklad (fakturu),  kontaktujte nás před provedením platby na mirka.kadubcova@judo4fun.cz. Nejprve vystavíme fakturu a poté až zadávejte převod.